piątek, 18 stycznia 2019

LGBTPKP+


Mazowiecka kolej postanowiła się podłączyć do warszawskiej karty homoseksualisty+ i od wczoraj część rozkładów wyświetla się już tęczowo - w palecie RGB. Niedługo w taki sam deseń zostanie przemalowana część taboru oraz wszystkie parowozy w Muzeum Kolejnictwa. W podróży zostanie wprowadzony parytet, w którym na każdych 10 pasażerów w tonacji normalnej będzie przypadać 3 w RGB. Zapowiedzi pociągów także będą po części odpowiednio modulowane.


Warszawa od wieków niosła kaganek nowoczesności i tęczowej supremacji innym regionom, które nie są stolicami. Przykłady można mnożyć. Jest nim np. tęcza na placu Zbawiciela oraz tęcza na placu Zbawiciela, tęcza na placu Zbawiciela, no i tęcza na placu Zbawiciela, a także darmowe żłobki.

Oczywiście najbardziej nowocześnie jest na uśmiechniętej, krwawej Woli, gdzie niedawno pojawiły się nawet karmniki dla homoseksualnych ptaszków, o czym entuzjastycznie donosi fanpejdż skwerku 44 przy ul. Płockiej.

5 komentarze:

 1. Barwy szczęścia w ogólnej smucie pekape.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czołem Redakcjo! Wszyscy inni, każdy równy (kwadrat swoją powierzchnią). Wkradł się do tablic profetyczny bug.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serwus Dżej Di! Wolność, równość, kwadratowość! Przepraszamy, że nie odparliśmy nagle, ale musieliśmy się przemyśleć, by dać bardziej wylewną odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie komentuję bo nie wiem czy to bezpieczne skomentować

  OdpowiedzUsuń