wtorek, 25 czerwca 2013

Spodlasiei otrząsa się z szoku, malując na murach azjatyckie symbole szczęścia.


Ponieważ w sprawę włączył się prokurator generalny i szykuje się ponowne śledztwo, przychylamy białostockiemu prokuratorowi Dawidowi istotny przyczynek do dziejów szczęścia. Jak już pomroczyć to na całość. Szczęścia trzeba bronić!


Przy okazji, zapraszamy białostoczan na promocję ich azjatyckich symboli
na ulicach Warszawy. Na przykład na Wolę. Tam ulica im wytłumaczy
to i owo.
Swastyki bojówek hitlerowskich pochodzą z Polski. BERLIN, 21. 8. Prasa republikańska z wielkiem zadowoleniem i ironią opowiada groteskowo brzmiący fakt, a mianowicie, że o ile chodzi o własna kieszeń, to hitlerowcy zapominają o patriotyźmie i rasowej nienawiści. Mimo antysemityzmu i antypolskiego nastawienia, narodowi socjaliści zamówili emblematy partyjne w kształcie kanciastego krzyża w Polsce, w żydowskiej fabryce Jabłońskiego w Poznaniu. Zamówienia dokonywane byty już od dłuższego czasu przez oddział Hitlera w Gdańsku, skąd odznaki te wysyłane były do Niemiec i rozchodziły się w całej Rzeszy.

5 komentarze:

 1. Pecunia non omlet - na pewno adolfom było bliżej do żydowskich fabryczek w Polszcze, niźli do Chińczyków, którzy wtedy jeszcze nie umieli tak dobrze udawać, że wszystko produkują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozostaje w mocy pytanie, czy wierzyć prasie republikańskiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedi wierzą bez zastrzeżeń.

  Chińczycy są zajęci wojną i dostarczaniem cierpień Białystokowi, więc rynek niemiecki ich nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wytłumaczy miłosnikom i GW ulica lepiej niż prokurator, który swoją drogą musiał mieć niezły ubaw. "Nie sposób dostrzeć propagowania ustroju..." - dziarski komentator:) "Wykopmy rasizm z Białego" i szczujmy gnoi mażących po ścianach prokuratorem - lokalna GW widzę też mocna.

  OdpowiedzUsuń
 5. GW w szczerym szczuciu osiąga spełnienie. Obecnie szczytuje na hałas i rowerzystów. W szczytach zaszczytnych zaś nawołuje do biegania oraz uzdrowienia sparaliżowanej dziewczyny, na którą spadl samobójca z Grójeckiej.

  OdpowiedzUsuń