wtorek, 24 lipca 2012

Pan Aśia, pani Nosowska

Czasami można przefajnić z nazwologią. Poniżej obserwacja z Towarowej.


Jeśli kogoś sushi (hahahah), to pan Asia urzęduje w budynku d. Mleczarni Wolskiej pod nr-em 30.

*

Płynąc tropem surowej ryby w głębiny Towarowej ulicy, nie omieszkamy ukazać plakata pani Nosowskiej podczas pamiętnego zachodzenia tarczy 16 lipca.


Ech.. jaka piękna ta Nosowska.. Pięknie śpiewa, zrobiła sobie "Sushi" i inne ładne melodie, jest powszechnie akceptowalna, ma szacunek i jest wyjątko-
wo samodzielna. Dlatego zupełnie nie możemy pojąc, po co z tyłu dostawili jej tego dziada w kapeluszu.

Z powodu, że redakcja składa sobie kolekcję Nosowskich z plakata, wyświet-
limy teraz wczorajszy nabytek: w nałogowym zestawie z p. Pągowskim ©.6 komentarze:

 1. Hahahah - jest gorąco więc mnie sushi,a tak naprawde sushi nie znoszę nie wiem co ludzie w tym widzą.Nosowska owszem piękna.No i mówię wszem i wobec że lubię śmierdzieć :)

  P.s Nie czytam Twoich odpowiedzi na Twoim blogu bo gdy drugi raz chcę wejść na Twojego bloga - strona mi się nie otwiera - coś musisz mieć bo Ja na inne blogi mogę wchodzić po parę razy a u Ciebie tylko raz jak jest nowy post - póżniej już nie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za śmierdzącą deklarację! Trawestując inną sentencję krajowego mistrza plakatu — niepalenie jest do dupy ;) A suszi z musztardą i octem jest całkiem okej..

  ps. Ponownie nie wiem, dlaczego się nie otwiera :( Nikt nie zgłaszał takiego uszczerbku. Może wyczyść kesza? Może formatuj dysk po każdym wejściu na front?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja powiem tak: w pracy na jednym z dwóch komputerów mam to samo co retro77 - po wejściu w komentarze strona się blokuje, tzn zatrzymuje w pewnym momencie i nie można jej przewinąć w dół do komentarzy. Na tamtejszym kompie jest XP i IE. Ale tę samą kombinację (XP/IE) mam w pracy na drugim kompie i wszystko jedzie jak trza. W domu i w zagrodzie tyż.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej. Zawsze tak było? Czy od czasu jak bloger majdrował w szablonach komentarzy? W innych przeglądarkach też tak jest?
  Nie mam pomysłu, bo tutaj nie ma żadnych fajerwerków, skryptów, gadżecików etc. Może buy se a Mac, po prostu?

  Dzienx for fidbak!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyczytałem, że problem tzw. "czystej strony" jest ciągle nie rozwiązany i pojawia się na wielu blogach. Porady są trochę gupkowate: zmienić przeglądarkę, zablokować cookisy lub przy wejściu na bloga odhaczyć okienko "nie wylogowuj mnie"/"stay connected" (w każdym razie, niektórym to pomaga).
  Przy okazji zauważyłem, że przycisk "odpowiedz" u mnie nie działa..

  OdpowiedzUsuń
 6. Zauważyłem to także i teraz, jak chciałem komuś odpisać w innym poście. Ale to może być kwestia szablonu. A niektóre szablony w ogóle go nie uaktywniły, znaczy nie pojawia się nawet w postaci widma.

  OdpowiedzUsuń