poniedziałek, 13 lutego 2012

Przebijanie krowy

Żeby nie pozostawiać słuchaczy w świńskim nastroju, wyemitujemy teraz słodką rycinę z krówką ®.


Poza tem, dzisiaj była masowa mowa o likwidacji ul. Krowiej, bo develo-
persowi, który ma zbudować apartamenta w miejscu fabryki Ogórkiewicza, nie podoba się nazwa. To błąd, bo taka "Villa Crovia" lub "Krowi Residens" mogłyby znacznie ocieplić praski, niezbyt radosny, wizerunek.
.

Jeszcze pociągniemy się po przyrodzie prezentując kolejne ryciny, tym razem — pomiarowe. Albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie czas pomierzyć ptaka lub ssaka.

.

Na koniec: hepiending!


— oraz — przyjemnościowa, niewarszawska zagadka! pt. "Co to słuchaczom przemawia"? Na zwycięzcę odpowiedzi czeka zwycięstwo.

6 komentarze:

 1. Miło, że krowa®, jeleń® i ptak® zechciały udostępnić się w celach poznawczych.

  Kał Apartmą ma ponoć mieć wbudowane resztki fabryczne, co powodować może, iż duchy krów® będą straszyć po nocach rezydentów tego przybytku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie na temat, ale lubię, z pierwszym mi się...
  http://www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=ss&nazwa=243

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie bardzo na temat. Przebijamy bowiem krowy wzdęte (święte wg. ś.p. pana Waligórskiego ;) Z ratunkiem przeciw temu barbarzyństwu spieszy firma "Wulkan" ul. Szczygła 3/5, o co za chwilę uzupelnię temat, zeby nie było tak strasznie.

  Marcin, ta fabryczka nie produkowała krówek®, tylko jakieś metale. Rogacizna straszy nieopodal. Przy okazji, przypomnę, iż po naszej stronie zachodniej też mieliśmy upaprane ręce, bo na Wolskiej była chłodnia, gdzie trafiał "towar mięsno-szynkowy" po zjatkowaniu; zresztą ta chłodnia jest do tej pory.

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba nie rozumiem konkursowego pytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nieważne czy się rozumie, ale czy się zna odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. yyy. tej nie znam. oprócz jednoznacznie erotycznych, mam tylko skojarzenia sierpińsko-narciarskie.

  OdpowiedzUsuń