poniedziałek, 5 grudnia 2011

Dzikie popisy


Właśnie wybija 1-szy maj, a wraz z nim nadciąga czerwona karawana. Równie dzika, jak poprzednia, równie widowiskowa i fenomenalna.
Białą supremację supremuje nad nią dr Carver — rewolwerowiec precyzyjny i towarzysz Bafolobila.
Będziemy obficie transmitować! Tjuninlater!
— Karawana dzikich. W dniu 1-m maja zjeżdża do Warszawy karawana czorwonoskórych, bawiąca obecnie w Peszcie, a z nią przybywa i znakomity strzelec dr. F. C. Carver, który nie znalazł równego sobie. P. Carver w ciągu jednego dnia daje 10,000 celnych strzałów. Z konia galopującego dr Carver w biegu rozbija wyrzucone w powietrze naraz 10 kul szklanych, a w 20-kopiejkowéj monecie przebija otwór. Popisy zaczną się w dniu 3-m maja na placu wyścigowym Mokotowskim. Czerwonoskórzy będą dawali widowiska, np. karanie złodzieja koni, którego kilka koni będzie ciągnęło po polu; napad na dyliżans; życie w pustyni amerykańskiej i t. p.

6 komentarze:

 1. Trzynastego też się będzie działo :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak spadnie mróz, to rozstawią koksowniki.

  Tak, właśnie przeczytałem tą wspaniałą, marszową nowinę. Jest to równie inspirujące, jak nowa reklamówka stolicy na Euro.

  OdpowiedzUsuń
 3. Za pozwoleniem Redakcji ośmielam się dodać wkład do galerii osobliwości:

  http://stooq.pl/n/?f=545742

  Dr F.C. Carver w Warszawie a Św. Mikołaj w Dzierżoniowie! Jak pisał Czytelnik Marcin - będzie się działo!

  W razie wystąpienia wbrew woli Redakcji, czy też naruszenia jakichkolwiek przepisów lub norm zwyczajowych w wyniku publikacji powyższego źródła, stały czytelnik wnioskuje o usunięcie niniejszej noty i potraktowanie jej jako niebyłej. Przy wspaciu Dz.U klauzula ta ma również zastosowanie wobec nowej reklamówki stolicy na Euro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękujemy! Ta informacja bardzo poszerza granice poznawcze kolorowego karawaningu! Jak tylko redakcja dostanie 80 gr. diety (plus, kilka zeta funduszu reprezentacyjnego na czerwone goździki), to nastąpi pielgrzymka na Mińsk. "Zjadłyście już dzieci?"...

  Przy okazji, ten cyferkowy Stooq, to niezły backdoor do Papa (za co również dziękujemy).

  OdpowiedzUsuń
 5. Stanę trzynastego z transparentem "Żądam prawdy o zejściu Violetty Villas".

  OdpowiedzUsuń
 6. Po co? Ś.p. Violetta wygląda raczej na zadowoloną.
  W każdym razie tak to przedstawił TVN24.

  OdpowiedzUsuń