niedziela, 4 lipca 2010

Równość

Za chwilę roztworzą lokale do urn i społeczeństwo będzie przechylać wagę, stawiać krzyżyk.
Z okazji tego święta - szczera tabliczka ze Złota/Chmielna. (Plus bonusowa ze Skierniewickiej).


8 komentarze:

 1. Ten drugi znak z wejściem na własną odpowiedzialność. Ręce opadają. Ale tak to jest, jak ktoś przywozi ze sobą wiejskie zwyczaje razem z zasiekami, sztachetami od płotu i "misięnależyzmem".

  OdpowiedzUsuń
 2. Spółdzielnia "Równość", hiehie...
  A z tym wejściem na własną odpowiedzialność - chyba ktoś się amerykańskich filmów naoglądał. Będą strzelać do trespassersów?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, włączą Krystynę Giżowską.

  OdpowiedzUsuń
 4. A to tylko kilka bezpłciowych bloków z lat 70tych. Co ciekawe, te tabliczki są rozstawione od Skierniewickiej do Płockiej co 30 - 40 metrów.

  OdpowiedzUsuń
 5. A może to happening CSW?

  OdpowiedzUsuń
 6. Centrum sztukmistrzów z pewnością byłoby zachwycone taką ludyczną interpretacją pojęcia "osiedle zamknięte", ale ze względu na sporą zawartość westernizacji, jak słusznie zauważył Stolica/Okolica, to raczej PISF powinien się tym zaintersować. Fajny byłby western nakręcony na Woli.
  W końcu jej spora część nazywano Dzikim zachodem ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Równość równością ale jak sie wraca z roboty do domu w nocy i nie ma gdzie postawić ciężko zarobionego autka, bo wszędzie nasrane samochodami i potem dostaje mandat za parkowanie 'tam gdzie sie dało' to se człowiek zaczyna myśleć po wiejsku.
  'Nu to przecie moje pole'

  OdpowiedzUsuń
 8. To może bądź konsekwentny i zmień autko na traktor. Wtedy Twoje miejsce do parkowania zawsze będzie puste. Wystarczy, że raz zaparkujesz komuś na dachu.

  OdpowiedzUsuń