poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Mementos mori.

Nowa seria Mementosów: Black. Ostatni krzyk oddychania.

4 komentarze:

 1. Producent zastosował celowy zabieg błędu pisarskiego. Na produkt pn. "Mementos" nałożono by podatek akcyzowy, co skutkowało by obowiązkiem oznaczenia produktu banderolą i zakazem sprzedaży nieletnim. Kolor czarny nie wywołuje skutków prawnych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde. Świat oddechu ma tyle zakamarków i uprzedzającego sprytu. Dzięki za tip kolorystyczny! Czyli jak pójdę w 15 maj do sądu cały czarny, to będę mógł sądom i ZTM nabluzgać bez konsekwencji, tak? Wiedziałem, że musi być jakieś zaklęcie pomocnicze w podobnych sytuacjach..

  OdpowiedzUsuń
 3. To zbytnie uogólnienie. Stwierdzona hipoteza braku skutków określa adresatów. Redakcja, w słusznej opinii sądu, nie będzie wystarczająco czarna. Istnieje natomiast pewien cech czy też korporacja, której członkowie zajmujący się m.in. sprawami ostatecznymi, niekiedy nazywani potocznie "czarnymi" - nie podlegają sankcjom za pospolite wykroczenia bluzgania bądź inne wykroczenia tego typu.

  OdpowiedzUsuń
 4. murzyńscy duchowni raperzy. Ale do tego to trzeba umieć od małego. I tak nie było explicit content (bo to 14 było, nie 15). Zapytałem grzecznie: – Przepraszam, czy można wejść? – A tam jacyś ludzie siedzieli, których nie znam, więc nie wszedłem.

  OdpowiedzUsuń