wtorek, 19 stycznia 2016

Wizualiza


Tak. Jest to problem. Wizualizacje sprawiają olbrzymią nieprawdę.

Na przykład deweloper pt. "Ronson", budowniczy osiedla na zgliszczach Fotonu na Skierniewicka/Wolska, w reklamowej wizji oklejającej budowę, zignorował obecność wielkiego biurowca po Fotonie (Wolska 43).
Zamienił go w półprzeźroczystą, lewitującą fantazję - w "Malewicza na Wolskiej tle". Właściciele apartamentów z widokiem na północną stronę mogą się poczuć zaskoczeni.

Biurowiec to obecnie szkoła wyższa o nazwie AlmaMer Szkoła Wyższa. Podwyższa m. in. w ekonomii, podróżach i kosmetologii. A ponieważ szklanka jest zawsze do połowy jakaś, to może bezpośredni kontakt ze ścianą uczelni podniesie lokatorom północy poziom edukacji w w/w dziedzinach? Może to jest gratis od dewelopera?

Złodziejstwo prawdy jest złe. Jakby tego nie patrzeć i wizualizować.

6 komentarze:

 1. odbieganie to klucz do sukcesu w dzisiejszym dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. A sedes sukcesów sukcesywnie wypełnia siéé, hej!
  /z anonimowej pieśni ludowej z pocz. XXI w./

  OdpowiedzUsuń
 3. Za to na większości wizualizacji nowych osiedli jest widok z okna na Pałac Kultury, nawet jeśli owo nowe osiedle jest w Krośnie Odrzańskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciesz się więc, że nie na Wieżę Eiffla.

   Usuń
 4. Powinien być na Tatry. Są starsze i bardziej narodowe od Pałacu Ku & Wieży Aj. Deweloperzy mogą się uczyć wizji od Kazimierza Kutza, który zdejmował Tatry lunetą z kopalni w "Soliziemiczarnej".

  [Er > jak to zrobiłeś, że działa klawisz "odpowiedz"]????

  OdpowiedzUsuń
 5. zadziałał z komórki, z komputeru nie działa.

  OdpowiedzUsuń